facebook twitter Google Plus
Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı özeti:

Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan'ın başrollerini paylaştığı Taner Akvardar'ın yönetmenliğini yaptığı Adı Zehra'nın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Zehra 9. yeni bölümüyle 21 nisan cumartesi akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında devam edecek. Şule deliye dönmüş ve Zehra'ın peşindeki isimleri bulmaya çalışır. Bayram'la yüzleşmek için harekete geçer. Zehra artık bu evde Hande'ye bir şeyler yapıldığından emin olmuştur. Onun neler yaşadığını ve nereye gittiğini bulmaya çalışır.


Adı Zehra dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Adı Zehra dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Adı Zehra fragman, Adı Zehra fragmanı izle, Adı Zehra yeni bölüm fragmanı, Adı Zehra tanıtım fragmanı, Adı Zehra fox tv, Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı neler olacak, Adı Zehra 9. Bölüm Fragmanı özeti