facebook twitter Google Plus
Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan'ın başrollerini paylaştığı Taner Akvardar'ın yönetmenliğini yaptığı Adı Zehra'nın 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Zehra 4. yeni bölümüyle 17 mart cumartesi akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında devam edecek. Karakola giderek yaşananları düzeltmek için her şeyi itiraf eden Zehra bu planla her şeyi düzeltmeyi düşünürken Serkan'ın getirdiği belgeler işleri iyice karıştırır. Zehra bu işin içinden nasıl çıkacak? Acaba onun Hande olmadığını Kurdoğlu Ailesi anladı mı?


Adı Zehra dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Adı Zehra dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Adı Zehra 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti