facebook twitter Google Plus
Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final özeti:

Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan'ın başrollerini paylaştığı Taner Akvardar'ın yönetmenliğini yaptığı Adı Zehra'nın 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Zehra 14. yeni bölümüyle 26 mayıs cumartesi akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında devam edecek. Şule deliye dönmüş ve Zehra'ın peşindeki isimleri bulmaya çalışır. Bayram'la yüzleşmek için harekete geçer. Zehra artık bu evde Hande'ye bir şeyler yapıldığından emin olmuştur. Onun neler yaşadığını ve nereye gittiğini bulmaya çalışır.


Adı Zehra dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Adı Zehra dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final Yorumları (0)
Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final ne zaman yayınlanacak, Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final hangi gün yayınlanacak, Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final hangi kanalda, Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final saat kaçta, Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final neler olacak, Adı Zehra 14. Bölüm Fragmanı Final özeti