facebook twitter Google Plus
Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı özeti:

Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, İnanç Konukçu ve Hatice Aslan'ın başrollerini paylaştığı Taner Akvardar'ın yönetmenliğini yaptığı Adı Zehra'nın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Adı Zehra 12. yeni bölümüyle 12 mayıs cumartesi akşamı saat 20:00'da fox tv ekranlarında devam edecek. Şule deliye dönmüş ve Zehra'ın peşindeki isimleri bulmaya çalışır. Bayram'la yüzleşmek için harekete geçer. Zehra artık bu evde Hande'ye bir şeyler yapıldığından emin olmuştur. Onun neler yaşadığını ve nereye gittiğini bulmaya çalışır.


Adı Zehra dizisi her Cumartesi - 20.00 saatinde Fox tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Adı Zehra dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Adı Zehra fragman, Adı Zehra fragmanı izle, Adı Zehra yeni bölüm fragmanı, Adı Zehra tanıtım fragmanı, Adı Zehra fox tv, Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Adı Zehra 12. Bölüm Fragmanı özeti